Śmiertelny wypadek podczas prac polowych w Ochotnicy Górnej

Fot. 2020.08.04 17:52 / news / czytano 223 / opinie 0

Nie żyje 49-letni mieszkaniec Ochotnicy Górnej przygnieciony przez ciągnik rolniczy. To kolejne tragiczne zdarzenie na terenie powiatu nowotarskiego podczas prac polowych. 

Dzień wcześniej w Sieniawie traktor wywrócił się i śmiertelnie przygniótł 47-letniego mężczyznę. Apelujemy o  zachowanie szczególnej ostrożność podczas prac polowych na pochyłym i stromym terenie.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w Ochotnicy Górnej. 49-letni mieszkaniec miejscowości kosił trawę na stromej łące. W pewnym momencie traktor wywrócił się przygniatając mężczyznę. Poszkodowanego znalazł jego syn i o wypadku powiadomił służby ratunkowe. Niestety nie udało się uratować kierowcy, mężczyzna zmarł. Na miejscu zdarzenia obecni byli również ratownicy GOPR sekcja Szczawnica. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. 

Apelujemy o zachowanie   ostrożności podczas wykonywania prac polowych w szczególności na nierównym i stromym terenie.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij