Szczawnica: Nawierzchnia drogi powiatowej wymaga odtworzenia

Fot. 2020.07.10 07:39 / news / czytano 895 / opinie 0

Po przeprowadzeniu "inwentaryzacji" nawierzchni naruszonych w wyniku robót w Szczawnicy zostały wskazane miejsca wymagające realizacji odtworzeń nawierzchni drogowej.

W środę w Urzędzie Miasta i Gminy Szczawnica miało miejsce spotkanie robocze dotyczące odtworzenia nawierzchni drogi powiatowej po realizacji sieci gazowej.
 
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg na czele z Dyrektorem Tomaszem Moskalikiem, przedstawiciele wykonawcy - firmy Tesgas oraz przedstawiciele Polskiej Spółki Gazowniczej i inspektora nadzoru.
 
- Mam nadzieję, że spotkanie pomoże w wyegzekwowaniu szybszego postępu prac związanych z porządkowaniem chodników i dróg na terenie miasta - podkreśla Grzegorz Niezgoda burmistrz Szczawnicy.
 
W najbliższym czasie będą odtwarzane ulice : Skotnicka, Aleja Parkowa i Flisacka. Prace związane z ulicą Zdrojową zostały wstrzymane do czasu uzupełnień nawierzchni na w/w drogach.
Autor: Oprac. red
Źródło: FB Grzegorza Niezgody
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij