Trzy promile i spacer z trójką dzieci

Fot. 2014.01.17 18:17 / news / czytano 2969 / opinie 0

Zaalarmowana szczawnicka straż miejska przez mieszkańców ujęła pijanego 28-letniego mężczyznę spacerującego z trójką dzieci w wieku 2, 5 i 6 lat.


Pijany ojciec spacerował z dziećmi ulicami miasta, narażając je na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Podczas interwencji mężczyzna zachowywał się agresywnie. Obezwładniony przez strażników został przekazany Policji. Badanie alkomatem wykazało zawartość 3 promili alkoholu w organizmie mężczyzny. Sprawą pijanego ojca zajmie się teraz prokuratura. Czyn, którego się dopuścił jest przestępstwem, zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat pięciu. Dzieci zostały oddane pod opiekę rodziny.
Autor: Andrzej Bańkosz
Źródło: Straż Miejska w Szczawnicy
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij