Znicz 2018 - podsumowanie

Fot. 2018.11.05 16:26 / news / czytano 1056 / opinie 0

Od 31 października do 4 listopada 2018 roku na drogach powiatu nowotarskiego prowadzone były ogólnopolskie działania pod nazwą „Znicz 2018".

W trakcie działań odnotowano 4 wypadki i 30 kolizji podczas których rannych zostało 7 osób. Najtragiczniejszy okazał się 3 listopada, kiedy to w skutek odniesionych w wypadku drogowym obrażeń śmierć poniósł 18-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego. Dwóm kierowcom za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu zatrzymano prawo jazdy.

Nad bezpieczeństwem podróżnych oraz pieszych czuwało ponad 400 policjantów, którzy zapewniali płynność ruchu w najbardziej zatłoczonych miejscach i głównych ciągach komunikacyjnych.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij