Licealiada Ośrodka Sportowego Szczawnica w piłce nożnej chłopców

Fot. Pieninyinfo.pl, Arch. Organizatora 2014.06.06 16:23 / news / czytano 3646 / opinie 0

W rozegranej wczoraj na boisku "Orlik" w Szczawnicy licealiadzie chłopców w piłce nożnej zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka n/D. 

W zawodach udział brały cztery drużyny: z Zespołu Placówek Oświatowych w Niedzicy, Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka n/D, Liceum Ogólnokształcącego z Krościenka n/D oraz Pienińskiej Szkoły Zawodowej ze Szczawnicy. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna ZSZiP z Krościenka i tym samym uzyskała prawo reprezentowania Ośrodka Sportowego Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Filip Piszczek z ZSZiP w  Krościenku n/D. 

Sędzią głównym zawodów był Ryszard Darlewski, drużyny grały systemem "każdy z każdym" a organizatorem było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1 MIEJSCE - Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n/D -  opiekun  Michał Morawczyński, skład drużyny: Filip Piszczek, Maciej Strzelec, Dariusz Sajdak, Dawid Piszczek, Maciej Słowik, Michał Urban, Mateusz Mlak, Patryk Olejarz, Tomek Waksmundzki, Marek Wójcik, Rafał Ziemianek.
2  MIEJSCE - Pienińska Szkoła Zawodowa Szczawnica
3  MIEJSCE - Zespół Placówek Oświatowych Niedzica 
4  MIEJSCE - Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl, Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij