Szczawnica: orlik otwarty

Fot. 2021.04.23 21:48 / news / czytano 170 / opinie 0

Ogólne zasady korzystania z infrastruktury wielofunkcyjnego boiska Orlik, obowiązujące od 19 kwietnia 2021 r. do odwołania.

Na jednym boisku może jednocześnie przebywać 25 osób. Uczestnicy dokonują rezerwacji oraz zgłaszają swoją obecność u Animatora (nr telefonu 505 628 996). Obowiązuje zachowanie dystansu społecznego. Osoby przebywające na boisku nie mają obowiązku zakrywania ust i nosa. Obowiązuje dezynfekcja rąk dla wchodzących i wychodzących z obiektu. Obowiązuje dezynfekcja urządzeń obiektu: sprzęt sportowy, klamki, wejścia, WC, itp. Uczestnicy korzystają z osobistego sprzętu treningowego. Sprzęt udostępniany przez animatora jest dezynfekowany po każdym użyciu.
Autor: oprac.red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij