Zwycięstwo dziewcząt z Maniów i awans do rozgrywek wojewódzkich

Fot. Arch. szkoły 2018.10.26 21:37 / news / czytano 1587 / opinie 0

Po wywalczonym zasłużonym I miejscu zarówno w zawodach gminnych jak i też na szczeblu Ośrodka Pieniny dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Maniowach po raz kolejny stanęły na najwyższym podium. Drużyna z Maniów okazała się najlepszą w powiecie nowotarskim w halowej piłce nożnej.

Zawody powiatowe piłka halowa dziewcząt odbyły się 25.0.2018 roku w Niedzicy. W zawodach udział wzięły 4 drużyny z Krościenka, Maniów, Spytkowic oraz Raby Wyżnej. Drużyny grały systemem każdy z każdym 2x8 minut.

Drużyna w składzie: Jessica Bużek , Kamila Grzelczak, Oliwia Duda, Oliwia Liptak, Karolina Sikoń, Weronika Wojtaszek, Gabriela Bańka, Gabriela Zatłokiewicz, Daria Rychtarczyk wygrały każde spotkanie i tym samym zostały Mistrzyniami powiatu nowotarskiego.

Maniowy – Spytkowice 4 -1
Maniowy – Krościenko 1- 0
Maniowy – Raba Wyżna 5-0

Najlepsza zawodniczka turnieju została po raz kolejny JESSICA BUŻEK. Bardzo gratuluję wszystkim zespołom rywalizacji na wysokim poziomie, kibicowania jak i tez przestrzegania zasad fair play. Życzę i mocno trzymam kciuki za dalsze sukcesy Adrianna Berszakiewicz.

Autor: Adrianna Berszakiewicz
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij