2. edycja TRIADY w Krościenku - zaproszenie

Fot. 2017.06.24 07:59 / news / czytano 1930 / opinie 0

W weekend 1 i 2 lipca na ścieżkach Pienin, Gorców i Beskidu Sądeckiego wystartują zawodnicy 2. edycji  LETNIEJ TRIADY. Sercem i bazą biegu jest Krościenko nad Dunajcem – miejscowość położona na styku trzech pasm górskich: Pienin, Gorców i Beskidu Sądeckiego.


Uczestnicy mogą startować na wielu dystansach od 11 do 105 km biegnąc w jednym lub kilku biegach w ciągu dwóch dni. W trakcie trwania zawodów zostaną zorganizowane również biegi dla dzieci przedszkolnych i ze szkoły podstawowej.

Rywalizacja w ramach TRIADY polega na zaliczeniu trzech biegów w następującej formule:
SOBOTA RANO – BESKID SĄDECKI
SOBOTA WIECZÓR – PIENINY NOCNE
NIEDZIELA RANO – GORCE


TRIADA 50
Jest to dystans idealny dla początkujących biegaczy, którzy co najmniej raz przebiegli półmaraton na płaskim terenie. Dystanse i limity czasu są tak dopasowane, żeby każdy bez problemu poradził sobie z poszczególnymi trasami. TRIADA 50 to nasza propozycja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biegami górskimi.

TRIADA 68
Najtrudniejszą przeprawą będzie pierwszy etap i dystans 35 km. Jest to odpowiednik maratonu, dlatego polecamy całą TRIADĘ 68 dla osób, które co najmniej raz ukończyły dystans maratonu na płaskiej trasie. Kolejnego dnia mimo zmęczenia każdy powinien poradzić sobie z trasą 22 km i bez problemu ukończyć całą rywalizacje.

TRIADA 80
Dystans dla osób bardziej zaawansowanych. Dwa długie biegi 35 i 34 km w trakcie rywalizacji na pewno sprawią wiele trudności. Konkurencje TRIADA 80 polecamy dla osób, które mają na koncie już kilka półmaratonów i maratonów i co najmniej 2-3 lata stażu biegowego. Na tym dystansie niezwykle ważne będzie odpowiednie gospodarowanie siłami. Kluczowy będzie niedzielny bieg na dystansie 34 km.

TRIADA 105
Coś dla pasjonatów długiego biegania ultra. Dystans 60 km pierwszego dnia to prawdziwe wyzwanie nawet dla doświadczonych biegaczy. Dobrze mieć za sobą kilka biegów górskich na podobnym dystansie. Start biegu o godzinie 4:00 tworzy niesamowitą atmosferę. Masz doświadczenie w biegach górskich na długich dystansach? TRIADA 105 jest idealnym wyzwaniem właśnie dla Ciebie!

Są też Dystanse SOLO!
Jeśli nie możesz spędzić z nami całego weekendu masz możliwość wyboru pojedynczego dystansu! Poczuj atmosferę biegów górskich! Poczuj atmosferę TRIADY!

Autor: Oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij