Blisko 14 tysięcy złotych zebrali wolontariusze WOŚP

Fot. 2020.01.13 19:25 / news / czytano 658 / opinie 0

W niedzielę 30 wolontariuszy ze sztabu działającego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Szczawnicy wyruszyło na ulice Szczawnicy, Szlachtowej i Jaworek oraz Krościenka, aby kwestować w 28. Finale WOŚP 2020. 

W tym roku WOŚP grała pod hasłem „Wiatr w żagle”. Uczniowie kwestowali na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Mimo chłodu wolontariuszom dopisywał dobry humor, bo pomaganie rozgrzewa serca. W szkole czekała na nich ciepła herbata. Dzięki hojności i życzliwości napotkanych ludzi w tym roku udało się zebrać 13 977,99 zł. Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie w tę piękną akcję, a ofiarodawcom za wsparcie i życzliwość. Pamiętajmy, że okazane dobro zawsze wraca. 

Autor: Oprac. red.
Źródło: FB SP im. J. Tischnera w Szczawnicy
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij