Święty Mikołaj odwiedził Krościenko

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.12.01 19:25 / news / czytano 5318 / opinie 0

Krościeńskie Gminne Centrum Kultury zrobiło niespodziankę dzieciom i zaprosiło do sali Remizy OSP Świętego Mikołaja. Maluchy otrzymały słodycze, ale i obejrzały specjalnie na tę okazje przygotowane występy sceniczne.

W programie dzisiejszego spotkania zagrała Orkiestra Dęta działająca przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Krościenku n/D i zatańczył i zaśpiewał Zespół Regionalny "Małe Pieniny" prowadzony przez Teresę Topolską oraz Joannę Piszczek. Małym artystom przygrywała kapela "Białopotocanie". Swój kunszt artystyczny zaprezentowały dzieci z klasy trzeciej i czwartej krościeńskiej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza, w widowisku teatralno-muzycznym "Czerwony Kapturek szuka męża", przygotowane przez Panią Iwonę Rysz.

Obecny na spotkaniu Wójt Gminy Stanisław Gawęda podkreślał: - Cieszy fakt, że w organizowanych spotkaniach ze Świętym Mikołajem z roku na rok uczestniczy coraz to większa liczba dzieci i rodziców. 

Organizatorem zabawy była Gmina Krościenko n/D wraz z Gminnym Centrum Kultury, sponsorem słodkich upominków dla dzieci Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij