Młodzież OSP na obozie

Fot. arch. Organizatora 2023.07.26 16:21 / news / czytano 1280 / opinie 0

Dzieci i młodzież z jednostek OSP gminy Krościenko bierze udział w 10 dniowym obozie w Przysietnicy na Podkarpaciu. 

Blisko dwa tygodnie spędzą uczestnicy obozu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych na Podkarpaciu w Przysietnicy. Nie brakuje atrakcji, dobrej zabawy, spacerów i sportowych konkurencji.

W obozie biorą udział 74 osoby z terenu jednostek OSP gminy Krościenko nad Dunajcem. Nad grupą młodych osób czuwa lekarz oraz 8 opiekunów, którzy pracują na zasadach wolontariatu. 

Młodzież codziennie rozpoczyna dzień o 7 rano, po czynnościach porządkowo-higienicznych oraz codziennej zbiórce, uczestnicy spędzają czas na konkurencjach sportowych, mają do dyspozycji ściankę wspinaczkową, jazdę konną, tyrolkę. W programie przewidziano zajęcia garncarskie, spacery po okolicy oraz rejs statkiem po Solinie, zwiedzanie zapory a także odwiedziny w hucie szkła w Krośnie.

Autor: oprac.red.
Zdjęcia: arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij