Bogusław Waksmundzki i Paweł Dziuban z tytułem Osobowość Roku 2016

Fot. Arch. KPP Nowy Targ 2017.03.10 13:21 / news / czytano 2335 / opinie 0

Bogusław Waksmundzki mieszkaniec Grywałdu oraz Paweł Dziuban mieszkaniec Łapsz Niżnych to laureaci konkursu „Osobowość Roku 2016”, organizowanego przez Gazetę Krakowską.

Tytuły "Osobowość Roku" zostały przyznane w czterech kategoriach: działalność społeczna i charytatywna, kultura, samorząd i społeczeństwo lokalne oraz biznes. Czytelnicy „Gazety Krakowskiej” wybierali laureatów osobno w Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie województwa małopolskiego.
 
Zwycięzcy plebiscytu odebrali wyróżnienia podczas uroczystej gali w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Plebiscyt ten był okazją do zaprezentowania dokonań ludzi, którzy najczęściej wcale nie zabiegają o aplauz, uznanie czy honory. Swoich działań nie podejmują dla poklasku, lecz z autentycznej potrzeby działania.

Pan Bogusław Waksmundzki Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego zwyciężył w konkursie Osobowość Roku, w kategorii "samorząd i społeczeństwo lokalne". Nominowany był za zasługi w rozwoju edukacji oraz w działalności na rzecz rozwoju społeczności lokalnej Podhala, Spisza, Orawy.
 
Pan Paweł Dziuban  konserwator zabytków, nominowany za walkę o zachowanie spuścizny architektonicznej Podhala – laureat w kategorii Kultura.
Autor: Oprac.red.
Źródło: Gazeta Krakowska
Zdjęcia: Arch. KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij