Charytatywnie dla Wojtka w Poniedziałek Wielkanocny

Fot. film Maciej Kwiatek 2017.04.12 07:12 / news / czytano 2411 / opinie 0

Już po raz trzeci spotkamy się w Wielkanocny Poniedziałek na stadionie Sokolicy w Krościenku n/D, aby wspólnymi siłami pomóc Wojtkowi Sobierskiemu. Tym razem oprócz drużyn obecnej Sokolicy i Juniorów (10 lat) Starszych dołączą do nas inne ekipy chętne do pomocy w tym szczytnym celu.

Będzie to między innymi drużyna Mistrza Polski w AMP Futbolu z 2016 roku - Husaria Kraków! Tym samym mecz zmienia się nam w charytatywny turniej. Kto jeszcze zaprezentuje się na boisku w to świąteczne popołudnie, niech na razie pozostanie tajemnicą.

Dodatkowo będziemy mieli przyjemność podziwiać dzieci z Pienińskiej Akademii Sportowej, które w przerwach między meczami zaprezentują swoje umiejętności oraz będą wyprowadzały zawodników na boisko. Inne niespodzianki i atrakcje tegorocznego wydarzenia będziemy podawać z biegiem czasu. Już dziś rezerwujcie sobie świąteczne popołudnie i widzimy się 17 kwietnia w Krościenku. Liczymy, że będzie nas znów więcej niż przed rokiem. Zapraszamy serdecznie!

W rozgrywkach bierze udział pięć drużyn, są to: SKS SOKOLICA Krościenko n/D, JUNIORZY (10 lat) Starsi, HUSARIA Kraków, RYSY Bukowina Tatrzańska oraz SAMORZĄDOWCY (Krościenko n/D i Ochotnica). W wyniku losowania przeprowadzonego przed turniejem zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Grupę A będą tworzyły dwie drużyny, w skład grupy B wejdą trzy zespoły. W grupach drużyny rozegrają mecze na zasadzie "każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrają w Wielkim Finale. Zespoły, które zajmą w grupach miejsca drugie zagrają o miejsce trzecie. Trzeci zespół z grupy trzy drużynowej będzie musiał się zadowolić miejscem piątym. Mecze będą trwać 2x15 minut, za wyjątkiem meczu w grupie A, gdzie dla zbliżenia poziomu zmęczenia drużyn w obu grupach, zawodnicy rozegrają dwa razy po 25 minut. Drużyna składa się z jedenastu zawodników, a mecz rozgrywany jest na pełnym boisku piłkarskim. Wyjątkiem będą mecze rozgrywane przez drużynę Husarii Kraków. Nieco mniejsze bramki ustawione będą wówczas na "szesnastkach", szerokość boiska nie ulegnie zmianie, a zespoły liczyć będą po siedmiu zawodników.

Zdjęcia: film Maciej Kwiatek
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij