Czwarty bal charytatywny szczawnickich szkół

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.02.12 10:13 / news / czytano 4619 / opinie 0

Czwarty raz rodzice, nauczyciele i przyjaciele spotkali się w Dworku Gościnnym w Szczawnicy, by wspólnie bawić się podczas balu, który bez wątpienia był ostatnim balem charytatywnym łączącym szkołę podstawową i publiczne gimnazjum.

Organizacją zabawy przed czterema laty podjęły się Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza oraz Publicznego Gimnazjum im. ks. prof. J. Tischnera ze Szczawnicy, szczególnie Pani Monika Mastalska i Pani Anna Dyda. W sobotni wieczór czwarty bal charytatywny przeszedł do historii, historii szczawnickich placówek oświatowych.

W balu, jak co roku uczestniczyło wielu mieszkańców Szczawnicy, przedstawiciele samorządu, nauczyciele, młodzi ludzie - absolwenci szkół.

Dyrektorzy szkół - Pani Anna Szczepaniak i Pan Paweł Sypek oraz przedstawicielki Rady Rodziców obu placówek Pani Joanna Oleksy i Pani Katarzyna Madeja rozpoczynając zabawę dziękowały wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowania, sponsorom oraz obecnym, którzy zechcieli przyjść i wesprzeć szkoły. Szczególne podziękowania trafiły na ręce Pani Moniki Mastalskiej i Pani Anny Dyda.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij