Drużyna Desperado zwycięzcą rozgrywek o puchar wójta

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.08.15 14:50 / news / czytano 4337 / opinie 0

Po raz pierwszy w Krościenku n.D. na stadionie SKS Sokolica rozegrano mecze piłkarskie o puchar wójta gminy Jana Dydy. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn z Krościenka, Grywałdu, Krośnicy oraz reprezentanci lokalnych organizacji i instytucji.

I Turniej w Piłce Nożnej OLDBOY 30+ o Puchar Wójta Gminy Krościenko n.D zgromadził 6 drużyn, które podzielone losowo zostały na dwie grupy. Mecze sędziowali Ryszard Darlewski oraz Daniel Wójcik. Komentatorem był Józef Dyda, na co dzień koordynator sportowy Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu.

Drużyna Desperado - składająca się z byłych zawodników Klubu Sportowego Sokolica pokonała w meczu finałowym drużynę Pieniny Grywałd. 

Trzecie miejsce przypadło Samorządowcom - na czele z wójtem gminy, czwarte drużynie z Krośnicy. Piąte miejsce wywalczyli przedstawiciele Pienińskiego Parku Narodowego, szóste ratownicy GOPR.

Tytuł najlepszego zawodnika meczu przypadł Krzysztofowi Ligasowi, dyplom i wyróżnienie otrzymał także najstarszy z zawodników biorący udział w rozgrywkach - Bronisław Wolski.

Organizatorem imprezy był Wójt Gminy wraz z Panią Danutą Machała - koordynatorem ds. promocji gminy oraz Gminne Centrum Kultury. Rozgrywki przeprowadzono na Stadionie SKS Sokolica.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij