Dziękujemy Wam drodzy seniorzy, za to że jesteście...

Fot. Arch. Pieniński Dom Dziennego pobytu w Kluszkowcach 2019.11.08 09:10 / news / czytano 698 / opinie 0

5 listopada 2019 r. w Kluszkowcach, Kierownictwo Pienińskich Domów Dziennego Pobytu zorganizowało dla seniorów z Gminy Czorsztyn, Gminy Łapsze Niżne oraz Szczawnicy uroczysty poczęstunek. 

Podczas spotkania nie zabrało występów artystycznych, wspólnego  śpiewania oraz ciepłych życzeń.

Dziękujemy Wam drodzy seniorzy, za to że jesteście, za doświadczenie, które przekazujecie młodszym pokoleniom. Z serca kieruję do Was najserdeczniejsze życzenia, pogody ducha, uśmiechu na twarzach oraz dobrego zdrowia. Troska o seniorów to nasza wspólna sprawa. Osoby starsze to nasze najbliższe otoczenie, to nasi rodzice i dziadkowie. Dlatego patrząc na Państwa uśmiechnięte twarze tym bardziej cieszę się, że Pieniński Dom Dziennego Pobytu udało się uruchomić - podkreślał Tadeusz Wach włodarz Gminy Czorsztyn.
 
Po życzeniach przyszedł czas na pokazy artystyczne i zabawy, które wychowankowie poszczególnych kół przygotowali pod okiem swych opiekunów a także, a nawet przede wszystkim na wspólne rozmowy oraz integrację. Na twarzach seniorów malował się szczery uśmiech, nie brakowało wspólnych śpiewów a nawet tańców.
Autor: Aneta Markus
Zdjęcia: Arch. Pieniński Dom Dziennego pobytu w Kluszkowcach
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij