Ewa Kopacz uczestnikiem Nocnego Spływu ze Sromowiec Niżnych do Szczawnicy

Fot. Janusz Wojtarowicz 2015.07.18 19:16 / news / czytano 5401 / opinie 0

Premier Ewa Kopacz przyjechała do Sromowiec Niżnych, by wraz z uczestnikami Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej wziąć udział w Nocnym Spływie Dunajcem. 

Szefowa rządu bierze udział w Nocnym Spływie, tratwy flisackie wypłynęły spod Trzech Koron w Sromowcach Niżnych o godzinie 19.00. Do Szczawnicy powinny dopłynąć około 21.00. Tam, na scenie plenerowej przy dolnej stacji kolejki na Palenicę, odbędą się występy i koncerty, a gościem specjalnym dzisiejszego wieczoru będzie aktor i wokalista Janusz Radek.  

Przed południem premier odwiedziła Nowy Sącz i Muszynę.

Przed wyprawą flisackimi tratwami, organizatorzy spływu zaproponowali uczestnikom spływu regionalny, flisacki poczęstunek.

Zobacz galerię ze spływu >

Autor: mw
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij