Festyn Rodzinny przy szczawnickiej promenadzie

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.07.17 10:06 / news / czytano 2351 / opinie 0

W sobotnie popołudnie najmłodsi wraz z rodzicami mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich przy szczawnickiej promenadzie w Centrum Kultury i Rekreacji Promechatka.

Malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia, strzelanie z łuku, a także przejażdżki kucykiem i występy zespołów z gmin Krościenko n.D, Ochotnica Dolna, Łącko, Kamienica i Szczawnica towarzyszyły zabawie, na którą zaprosił Urząd Miasta i Gminy Szczawnica wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Sponsorem głównym wydarzenia i przygotowanych atrakcji dla dzieci była Polska Spółka Gazownicza, której przedstawiciele w sobotnie południe spotkali się w Dworku Gościnnym na konferencji dotyczącej planowanej gazyfikacji Szczawnicy i gmin ościennych.

Na scenie zaprezentowali się Mali Zagorzenianie z Zespołu Szkolnego Gimnazjalnego z Gminy Łącko, Orkiestra Dęta działająca przy OSP w Krościenku n.D, zespoły „Nucicki” i „Spod Gorca” z Gminy Ochotnica Dolna, Sylwia Hołyńska animator kultury z Gminnego Ośrodka Kultury w Kamienicy, a także uczestnicy koncertu finałowego Warsztatów Muzycznej Owczarni i grupa Młodzi Inaczej w spektaklu góralskim Bajarze znad Grajcarka. Na zakończenie na scenie bawił DJ Salis. Festynowi towarzyszyły konkursy i loteria fantowa na rzecz chorego mieszkańca Szlachtowej - Wojtusia Sobierskiego.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij