Funkcjonariusze KaOSG przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji NA STRAŻY ŻYCIA

Fot. 2020.05.20 14:27 / news / czytano 461 / opinie 0

Jeszcze do 15 czerwca br. trwa akcja oddawania krwi, w ramach ogólnopolskiego projektu pod hasłem „NA STRAŻY ŻYCIA”. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem sprawuje gen. dyw. SG Tomasz Praga - Komendant Główny Straży Granicznej.

Każdego dnia do punktu krwiodawstwa w Nowym Sączu udają się kilkuosobowe grupy funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału SG, którzy przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa oddają krew.

Ogólnopolskie zbiórki krwi, w które angażuje się Straż Graniczna od lat stanowią poważny wkład w ratowanie życia ludzkiego. Celem akcji jest uczczenie Święta Straży Granicznej, łagodzenie deficytu krwi w placówkach medycznych i w bankach krwi. Funkcjonariuszom SG, którym bliska jest idea bezinteresownej służby Ojczyźnie, oddanie krwi drugiemu człowiekowi w potrzebie, to naturalny obowiązek i forma nowoczesnego patriotyzmu.

Zapraszamy do udziału w akcji honorowego oddawania krwi pod hasłem „NA STRAŻY ŻYCIA”. Istnieje również możliwość rejestracji w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych.

Autor: oprac.red.
Źródło: SG
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij