Językowy zawrót głowy - 9 edycja festiwalu baśni i bajki w Szczawnicy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.06.08 21:41 / news / czytano 1945 / opinie 0

Językowy, ale i kolorowy zawrót głowy mógł spotkać każdego, kto w dzisiejsze popołudnie 8 czerwca odwiedził szczawnicki Dworek Gościnny.

Festiwal Baśni i Bajki w Szczawnicy odbył się w Szczawnicy już po raz 9, a do wspólnej zabawy w tym dniu zaprosiła Fundacja Andrzeja Mańkowskiego oraz Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica.

W bajkowej scenerii na scenie wystąpili najmłodsi reprezentanci uzdrowiska - dzieci przedszkolne i szkół podstawowych. Na scenie zadomowił się "Spóźniony słowik", małpa Dżelada i wjechał "Pociąg Tuwimowo". W foyer Dworku Gościnnego na dzieci czekało też spotkanie z Panią Anną Madeją - miejscową artystką malująca obrazy na szkle oraz konkursy, animacje, malowanie twarzy i słodkie smakołyki.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij