Kolejna droga z nową nawierzchnią w Gminie Czorsztyn

Fot. Arch. UG Czorsztyn 2014.07.31 05:25 / news / czytano 3302 / opinie 0

Dzięki dofinansowaniu, jakie samorząd Gminy Czorsztyn uzyskał w ramach promesy na usuwanie klęsk żywiołowych wyremontowano kolejną drogę w jednej z miejscowości gminnych.

W ramach przeprowadzanych prac na ul. Wżarowej w Kluszkowcach dokonano uzupełnienia podbudowy oraz położono nową nakładkę asfaltową na długości  530 m. Wykonawcą wspomnianych prac była nowotarska firma tj. „Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe”. Prace rozpoczęły się 10 kwietnia br. i zakończone zostały przed upływem końcowego terminu. Oficjalny odbiór drogi nastąpił w dniu 18 lipca 2014 r. 

Całkowity  koszt realizowanego  zadania to 152 750,00 zł czego 124 943,00 zł to kwota dofinansowania przyznana przez Ministerstwo Administracji  i  Cyfryzacji w ramach promesy na Usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Pozostała część w kwocie 27 807,00 zł stanowi wkład  własny Gminy Czorsztyn.
Autor: Aneta Markus
Źródło: UG Czorsztyn
Zdjęcia: Arch. UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij