Krościenko: Rusza dawno zapowiadana modernizacja sieci kanalizacyjnej

Fot. 2018.02.07 18:26 / news / czytano 1145 / opinie 0

Do końca maja 2018 zostanie zmodernizowane ok. 660 m kanalizacji przy ulicy Biały Potok w Krościenku n.D.

Remont sieci kanalizacji sanitarnej rozpocznie się niebawem. Wykonawcę, czyli Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne z siedzibą w Nowym Targu ta inwestycja będzie kosztowała 566 927,00 złotych.

Przypomnijmy. Siecią kanalizacyjną na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem zarządza Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Spółka została powołana i utworzona w roku 2003 przez jedenaście Gmin, w tym Gminę Krościenko nad Dunajcem, które przystąpiły do realizacji projektu modernizacji i rozbudowy oczyszczalni ścieków oraz sieci kanalizacyjnej pod nazwą „Oczyszczanie ścieków na Podhalu”. Od roku 2005 Spółka, na obszarze gmin – udziałowców, świadczy usługi stałego odbioru ścieków i ich oczyszczania. Spółka utrzymuje sieci i oczyszczalnie w stanie zapewniającym ciągłość ich prawidłowego funkcjonowania. 
 
Modernizacja odcinka sieci kanalizacyjnej przy ulicy Biały Potok zapowiadana była przez spółkę już ponad 2 lata temu.
Autor: mw
Źródło: PPK Sp. z o.o.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij