Krościenko: Wybory w Krośnicy odbędą się

2020.04.21 13:55 / news / czytano 947 / opinie 0

Nie ma decyzji wojewody małopolskiego o przesunięciu wyborów uzupełniających do Rady Gminy Krościenko n.D przewidzianych na dzień 26 kwietnia br. w okręgu nr 14 (Krośnica).

Mieszkańcy Krośnicy (Gmina Krościenko n.D) pójdą w najbliższą niedzielę do lokalu wyborczego, mimo tego, że nadal w całej Polsce obowiązują ograniczone zasady bezpieczeństwa. Od poniedziałku 20 kwietnia jednorazowo więcej osób może zrobić zakupy w sklepie i przemieszczać się w celach rekreacyjnych. Rekreacyjnie można wejść do lasów i parków, a także biegać czy jeździć na rowerze. Mimo tego wybory muszą się odbyć. Wyborcy pamiętać muszą o zachowaniu 2-metrowej odległości w przestrzeni publicznej od innych, obowiązkowym zasłanianiu nosa i ust w miejscach publicznych, ścisłym przestrzeganiu zasad sanitarnych w miejscach gromadzenia ludzi (dezynfekcja i utrzymanie odpowiedniego dystansu). 

Siedziba Gminnej Komisji Wyborczej w Krościenku nad Dunajcem mieści się w budynku Szkoły Podstawowej w Krośnicy ul. Ojca Leona 1.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij