Podsumowanie akcji ekologicznej- sprzątania brzegów Jeziora Czorsztyńskiego

Fot. Arch. Organizatora 2019.05.28 14:48 / news / czytano 861 / opinie 0

W ostatni weekend odbyła się akcja sprzątania brzegów jeziora czorsztyńskiego, organizowana i sponsorowana przez markę outdoorową ROCKLAND z Krakowa, przy udziale wolontariuszy z grupy Bushcraft Poland i pomocy Zespołu Elektrowni Wodnych w Niedzicy.


Podczas akcji pozbierano śmieci na brzegach należących do gmin Czorsztyn i Łapsze Niżne. Z powodu bardzo wysokiego stanu wody działania musiały zostać częściowo ograniczone, gdyż większość śmieci znajduje się obecnie w wodzie i niedostępnym terenie. Udostępniony minivan ZEW w Niedzicy wraz z kierowcą przewoził wolontariuszy, a śmieci były segregowane w workach na "Szkło", "Plastik" i "Inne". Pomimo ograniczeń akcja zakończyła się sukcesem i zapewne będzie kontynuowana w przyszłości.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij