Sprawa MOK na posiedzeniu Komisji Edukacji i Spraw Społecznych w piątek w Szczawnicy

Fot. 2015.09.28 21:29 / news / czytano 2128 / opinie 0

W piątek 2. października br. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji i Spraw Społecznych. W planie posiedzenie jest m.in. dyskusja nad reorganizacją Miejskiego Ośrodka Kultury.

Zgodnie z zapewnieniami Jacka Śliwińskiego przewodniczącego Komisji Edukacji i Spraw Społecznych radni spotkają się, by porozmawiać nt. planowanej w najbliższym czasie reorganizacji Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy.

Z informacji, które udało nam się uzyskać na posiedzeniu komisji w piątek nie pojawi się przebywający na urlopie dyrektor MOK - Piotr Gąsienica, który zna problemy placówki. Jego stanowisko zostanie przedstawione przez przewodniczącego komisji Jacka Śliwińskiego.

Po informacjach prasowych na temat Ośrodka, które ukazały się w ostatnim czasie, pismo wyrażające sprzeciw wobec planów przeorganizowania pracy MOK-u podpisała grupa ponad stu osób. Pismo zostało przedstawione Radzie Miejskiej. W spotkaniu weźmie udział burmistrz Grzegorz Niezgoda. 

Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij