Szczawnica zwycięża w Małopolsce

Fot. 2016.11.25 16:00 / news / czytano 2891 / opinie 1

Ponad 60 % głosów otrzymała Szczawnica w głosowaniu na TOP 5 kurortów i letnisk w województwie małopolskim. Tym samym Szczawnica pokonała Zawoję i Bukowinę Tatrzańską, która znalazła się na miejscu trzecim.

W każdym z województw, Polska Organizacja Turystyczna, ogłasza konkurs i typuje po 5 atrakcyjnych turystycznie miejsc, posiadających walory przyrodnicze i krajobrazowe. Są to przede wszystkim uzdrowiska, kurorty i letniska. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji, w każdej z tych miejscowości znajduje się bogate zaplecze turystyczne do wypoczynku i rekreacji.

Czytelnicy przez dwa tygodnie mogą głosować na wybraną miejscowość wypoczynkowo-rekreacyjną w Polsce.





Autor: Oprac. red.
Źródło: Polska Travel
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

daniela2016.12.01 18:12
do szczawnicy jeżdzę 35 lat co roku na miesiac tu jest cudownie ,tu laduje akumulatory chodzę po ggorach spaceruję wzdłuz Grajcarka i DUNAJC na SŁOWACJE SZCZWNICZANIE I SLOWACY TO CUDNI LUDZIE W TYM ROKU RÓWNIEŻ POJADĘ TAM ZAWSZE ŚWIECI SŁONCE POZDRAWIAM SZCZWNICE IMOJA UKOCHANA WLASCICIELKĘ PENSJONATU
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij