Wielkie wydarzenie rowerowe w Ochotnicy

Fot. 2019.08.10 14:41 / news / czytano 730 / opinie 0

Od  15-18 sierpnia 2019 zapraszamy miłośników kolarstwa górskiego na czterodniowe zmagania w Gorce do Ochotnicy Dolnej na wyścig Ochotnica MTB 4 Towers.

Zawodnicy będą mieli do wyboru 2 dystanse: HARD (35 - 45km z przewyższeniami 1500-2000) i HELL (58-70km z przewyższeniami 2000-3000). Jest to prawdziwe wyzwanie, z pięknymi widokami na Gorce, Beskid Sądecki, Pieniny i Tatry z nutą góralską! Wyjątkowe trasy poprowadzone dzikimi zakątkami Gorc i najdłuższe zjazdy w Polsce zapewnią niezapomniane doznania.

Organizatorem imprezy jest Tatra Cycling Events, organizator m. in. Tatra Road Race, tak więc o organizację nie musicie się martwić. Więcej informacji na stronie organizatora www.ochotnicamtb4towers.pl.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij