Wiosna, spływ i pomarańcze

Fot. 2017.04.18 07:24 / news / czytano 2959 / opinie 0

Sześć samorządów postanowiło w tym roku wspólnie otworzyć sezon turystyczny w Pieninach, Gorcach na Spiszu i Podhalu. Wydarzenie zaplanowane na 22 kwietnia rozpocznie się w Sromowcach - od uroczystego spływu Przełomem Dunajca.

W spływie może wziąć udział każdy, wystarczy dokonać rezerwacji biletów do 19 kwietnia w biurze szczawnickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Ale to nie jedyna atrakcja.

Wczesnym rankiem "Wiosna" nabierze wody z Morskiego Oka w Zakopanem, odwiedzi Gminę Bukowina Tatrzańska, Gminę Łapsze Niżne i Gminę Czorsztyn, gdzie w Sromowcach Niżnych wsiądzie z sympatykami flisackiego fachu do łodzi i popłynie w stronę Szczawnicy.

W Szczawnicy na płycie górnej Parkingu w Pieninach o godzinie 14.00 wystąpi zespół After Party, znany z wykonywania muzyki disco polo i przebojów, które zapewne każdy słyszał - Ona lubi pomarańcze czy Tylko Ona jedyna.

Następnie na scenie zaprezentują się zespoły reprezentujące każdą z Gmin.


 

Autor: Oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij