Wyjątkowy Koncert Walentynkowy w podziękowaniu od szkół

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.02.14 09:22 / news / czytano 3892 / opinie 0

Mnóstwo dobrej muzyki, podziękowania i oryginalna przeróbka znanego przeboju portorykańskiego piosenkarza Luisa Fonsi to atrakcje jakie czekały w poniedziałkowy wieczór na tych, którzy postanowili przyjść do sali remizy OSP w Krościenku n.D.

Na scenie w "darze serca" zaprezentowali się  uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n.D. Koncert mimo, że odbywa się już po raz czwarty w tym roku był wyjątkowy, a to dlatego, że dwie szkoły wspólnie dziękowały tym osobom które na co dzień je wspierają.
 
Ponadto w programie nie zabrakło podziękowań zarówno od dyrektora krościeńskiego liceum p. Roberta Dębskiego i szkoły podstawowej p. Krzysztofa Kopra. Dopełnieniem walentynkowego wieczoru był występ rapera i wokalisty Kudłaty SoundSystem, który w trakcie występów nagrywa za pomocą looperów swój beatbox i wokal tworząc hybrydę muzyki rap, rock, reggae, dnb. Z grupą Folk Power, która także wystąpiła na scenie podczas koncertu, pracuje nad płytą łączącą folk i rap. 
 
Na zakończenie w parodii znanego przeboju Luisa Fonsi - Échame La Culpa ft. Demi Lovato w wersji pt. "Bożena" wystąpili p. Mariola Mikłusiak wraz z ks. Krzysztofem Kutkiem, którzy bisowali oklaskującej ich publiczności. 
 
Zabawę zorganizowali i czuwali nad całością opiekunowie samorządów szkolnych p. Anna Dudek i ks. Krzysztof Kutek. Jak na ostatnie dni karnawału przystało na gości czekały do degustacji oczywiście pączki.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij