Szkoła z Krościenka w konkursie Podwórko Talentów Nivea - zagłosuj!

Fot. 2019.04.30 08:32 / news / czytano 1627 / opinie 0

Z ogromną radością informujemy, że dostaliśmy się do drugiego etapu w konkursie Podwórko Talentów Nivea, w którym główną nagrodą jest plac zabaw dla dzieci - czytamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 1 im. A.Mickiewicza w Krościenku n.D.

Szanowni Państwo! Wystarczy odrobina czasu i sporo determinacji! Głosowanie trwa do 20 czerwca 2019 r. W podanym poniżej linku należy się najpierw zarejestrować, a później głosować raz dziennie. Każdy z Was może oddać jeden głos dziennie. Prosimy Was o udostępnianie i głosowanie na naszą szkołę na stronie:


Zachęcajcie również Wasze rodziny i przyjaciół. Wspólnymi siłami będziemy w stanie zdziałać cuda. Sprawmy, aby teren wokół naszej szkoły stał się jeszcze piękniejszy! 
 
Poniżej film, który został nagrany w ramach konkursu.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij