Zapominasz o płatności za śmieci? Krościeński ZGK ma rozwiązanie

Fot. 2016.02.08 09:45 / news / czytano 1679 / opinie 0

Mieszkańcy gminy Krościenko n.D mogą korzystać z bezpłatnego systemu informowania o terminie zapłaty lub powstałej zaległości finansowej za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Do zapominalskich wysłany zostanie SMS bądź e-mail.

Oświadczenie a zarazem zgoda na umieszczenie w bazie danych numeru telefonu komórkowego albo adresu e-mail trafiła do płatników początkiem roku wraz z formularzami zapłaty.

Rozwiązanie ma pomóc tym, którzy zapominają o terminie zapłaty, ma też skutkować uniknięciem kosztów upomnienia, jakie Zakład Gospodarki Komunalnej nalicza w momencie przekroczenia przez płatnika ustawowego terminu.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij