Zdobądź 4 wieże - zbierz 4 pieczątki

Fot. 2020.08.10 10:47 / news / czytano 471 / opinie 0

Gmina Ochotnica Dolna przygotowała ciekawą propozycję dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Akcja „Zdobądź 4 wieże”, ma na celu popularyzowanie zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu wolnego, zachęcania do wędrowania po Gorcach i Beskidzie Sądeckim.

W ostatnich dniach pracownicy Urzędu Gminy Ochotnica Dolna zamontowali na wieżach widokowych znajdujących się na Koziarzu, Gorcu, Lubaniu i Magurkach skrzynki z pieczątkami oraz informacje o akcji „Zdobądź 4 wieże”. Skrzynki zostały umieszczone na najwyższej platformie wieży w widocznym miejscu.

Szczegółowe informacje na temat akcji „Zdobądź 4 wieże”, regulamin i foldery na pieczątki do pobrania znajdują się tutaj: http://www.ochotnica.pl/pl/211/5016/zostan-zdobywca-4-wiez-.html

Turyści obecni na wieżach podczas montażu skrzynek z zainteresowaniem dopytywali o akcję. Niektórzy nawet od razu pobierali pieczątki! Okazuje się, że jest to ogromna frajda zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pieczątka z wieży to ciekawa pamiątka, ale też nagroda za trud górskiej wędrówki. Wiele osób kolekcjonuje pieczątki z różnych miejsc jako dowód zdobycia danego szczytu. Teraz do takich miejsc dołącza także Gmina Ochotnica Dolna!
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij