Góralskie Serce - weź udział w konkursie (Sromowce Wyżne 13.12.1018)

Fot. 2018.11.20 20:04 / imprezy / czytano 945

Centrum Kultury Gminy Czorsztyn zaprasza dzieci i młodzież z terenu Gminy Czorsztyn do uczestnictwa w konkursie recytatorskim o tematyce regionalnej.

Konkurs będzie odbywał się w kategorii recytatorów oraz gawędziarzy kwalifikujący do Wojewódzkiego Przeglądu Recytatorów i Gawędziarzy odbywającego się w Białym Dunajcu im. Andrzeja Skupnia - Florka. Konkurs odbędzie się w Izbie Regionalnej w Sromowcach Wyżnych 13 grudnia 2018 r. od godziny 9:00.
 
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: Centrum Kultury Gminy Czorsztyn, Pod nr. 18 275 09 82 lub e-mail: gckkluszkowce@onet.pl. Szczegółowe informacje udziela Centrum Kultury Gminy Czorsztyn pod nr. 18 275 09 82 lub e-mail: gckkluszkowce@onet.pl.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij