Inauguracja festiwalu Poza Szlakiem

Fot. AS 2015.10.10 19:54 / news / czytano 2668 / opinie 0

W piątek w Jazz Barze Dworku Gościnnego zainaugurowano Interaktywny Festiwal Podróżniczy „Poza szlakiem”.

Zebraną na sali publiczność przywitała Agnieszka Pietruszka dyrektor Dworku Gościnnego, a pomysłodawcą imprezy jest Jarosław Kuźniar polski prezenter telewizyjny i radiowy,  który uczestniczył w inauguracji szczawnickiego festiwalu jadąc samochodem.

Jak na interaktywny festiwal przystało – dziennikarska wideo-relacja wprowadziła wszystkich w klimat. Na początek przewidziano wieczór ze sztuką japońską a następnie film przygotowany przez Mateusza Konopackiego i Marka Ułana-Szymańskiego. Film był relacją z ich podróży na wyspę Pitcairn na Pacyfiku, którą zamieszkuje mała garstka ludzi. Wyspa jest jednym z najbardziej izolowanych a ucywilizowanych zakątków świata. Festiwal potrwa do niedzieli.

Autor: AS
Zdjęcia: AS
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij