Propozycje Dworku Gościnnego na kwiecień

Fot. 2015.04.08 17:56 / news / czytano 2195 / opinie 0

Ciekawie zapowiada się kwiecień w szczawnickim Dworku Gościnnym. W najbliższy weekend 11. kwietnia na scenie Jazz Baru muzyka w wykonaniu Beti&Bobass. Tydzień później "Wędrówka na Zachód" pokaz przedpremierowy filmu, który wejdzie w Polsce na ekrany dopiero 24. kwietnia.

W czwartek 23 kwietnia koncert z cyklu "Łączymy pokolenia" w wykonaniu szczawnickiej grupy klubu seniora oraz członków Zespołu Pieśni i Tańca Juhasy.

Czwarty weekend kwietnia to także Mistrzostwa Polski w Długodystansowym Biegu Górskim, pokazy filmów i zdjęć, spektakl teatralny "Wesele Góralskie", spotkanie z Marcinem Kacperkiem autorem „100 porad gór” wydawnictwa Góry Books - dyskusja „między wysiłkiem a ryzykiem”, gdzie przebiega granica między akceptowanym i nieakceptowalnym poziomem ryzyka w sportach górskich…?

29. kwietnia XV Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych.

Szczegółowy program na plakacie. Bilety i rezerwacje: 18 540 04 04, mailowo:bilety@dworekgoscinny.pl lub osobiście: Biuro Thermaleo, ul. Plac Dietla 7, Szczawnica.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij