Magia kolęd w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2014.01.04 23:07 / news / czytano 3777 / opinie 0

Śpiewanie kolęd jest czymś oczywistym, szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia, kiedy to ich śpiew tworzy magiczną atmosferę.

Dzisiaj po południu w krościeńskiej świątyni wspólnie wystąpili i zaśpiewali członkowie Orkiestry Dętej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Krościenku n/D, Chóru Parafialnego oraz Milena Walosik obdarzona mocnym i pięknym głosem wokalistka z Krościenka. 

Kolędy rozbrzmiewały także podczas odprawianej przez ks. prałata Stanisława Tumidaja wieczornej mszy świętej. W czasie koncertu można było wesprzeć parafię w budowie przedszkola-ochronki im. Edmunda Bojanowskiego.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij