Doradca zawodowy w Publicznym Gimnazjum w Krościenku

Fot. Bożena Chlebek 2017.03.11 23:06 / news / czytano 1594 / opinie 0

W ramach współpracy z Mobilnym Centrum Informacji Zawodowej w Nowym Sączu w naszym Gimnazjum gościli doradcy zawodowi.


Uczniowie klas III uczestniczyli w zajęciach warsztatowych, w czasie których poznali czynniki, którymi powinni się kierować określając swoją indywidualną ścieżkę edukacyjno – zawodową. W tym roku szkolnym prezentacja szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się 15 i 16 marca w naszej szkole, a Indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym odbędą się w maju. Serdecznie zapraszamy uczniów klas III i rodziców, którzy chcą wesprzeć swoje dzieci w wyborze szkoły i zawodu.

A co o zajęciach sądzą uczniowie? Oto wypowiedź uczennic klas III: „W czasie zajęć dowiedzieliśmy się, w jakiej grupie zawodów możemy pracować. Każdy z nas wykonał test predyspozycji zawodowych i test uzdolnień” „Te zajęcia uświadomiły nam, że każda praca ma nie tylko plusy, które my dostrzegamy będąc nią zainteresowani. Każdy zawód ma też minusy o których musimy wiedzieć.”

Źródło: Gimnazjum Krościenko
Zdjęcia: Bożena Chlebek
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij