Dzień Dziecka na stadionie SKS Sokolica

Fot. 2019.05.17 11:40 / news / czytano 1145 / opinie 0

W poniedziałek 3 czerwca na Stadionie SKS Sokolica zaplanowany został Dzień Dziecka dla dzieci klas 0-3 ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Krościenku n.D.

Zabawa zaplanowana została w godzinach od 9:00 do 12:00. Dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach sportowych. Członkowie Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przygotują dla nich ścianę wspinaczkową. Zostanie przeprowadzony konkurs rysunkowy z nagrodami (rysowanie kolorową kredą na asfalcie) pt. „Ja i moja rodzina”. Do  udziału  w  imprezie udało się  pozyskać dj-a wodzireja. W trakcie imprezy przedstawiciel policji będzie miał możliwość zapoznania dzieci z pracą policji oraz udostępni im gadżety związane z tą formacją. Przedstawiciel Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Krościenko n.D, w przypadku osób dorosłych, które wezmą udział w imprezie, będzie udzielał informacji i rozprowadzał ulotki z zakresu podstawowych informacji o uzależnieniach, profilaktyce, leczeniu i przemocy domowej. 

W akcję włączyli się: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Krościenko n.D,  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krościenku n.D oraz nauczyciele i pedagodzy ze szkół podstawowych z terenu gminy.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij