Piknik Piłkarski w Łapszach Niżnych

Fot. Arch. UG Łapsze Niżne 2013.07.26 10:55 / news / czytano 5216 / opinie 0

W niedzielę 21. lipca na boisku sportowym w Łapszach Niżnych w towarzyskim meczu zagrała "Drużyna Wójta" z drużyną gwiazd "Sportowa Łódź". Wynik meczu okazał się zaskoczeniem.

Po otwarciu imprezy przez  Pawła Dziubana Wójta Gminy Łapsze Niżne rozpoczęły się rozgrywki pomiędzy drużynami zaproszonymi przez Wójta (Straż Graniczna Zakopane, KPP Nowy Targ, PPPN , ZEW Niedzica SA, Ogry).
 
W trakcie imprezy pokazali swoje umiejętności finaliści Gminnego Konkursy Talentów, swój taniec zaprezentował zespół dziewczynek z Kacwina, z kolei śpiewem zachwycała Marysia Błachut a przygrywał jej Szymon Horoba.
 
Głównym wydarzeniem Pikniku był mecz drużyny „Sportowa Łódź” z Drużyną Wójta Gminy komentowany przez Prezesa PPPN Pana Jana Kowalczyka. „Sportowa Łódź” to zespół złożony z byłych Gwiazd Widzewa Łódź i ŁKS Łódź. W tym gronie są byli reprezentanci Polski a Drużyna Wójta Gminy to przedstawiciele drużyn biorących udział w rozgrywkach pikniku. Ku zaskoczeniu wszystkich mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla Drużyny Wójta Gminy.
 
Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci, prócz dmuchanych zjeżdżalni i zamków miały miejsce również zabawy dla dzieci, które prowadził konferansjer pikniku – Jakub Jamróz: żonglerka piłką, gdzie w młodszej grupie zwyciężył Karol Kuruc mając na koncie 41 podbić piłki nogą. W grupie dorosłych ex aequo I miejsce zajęli Piotr Nowak oraz Stanisław Syjud. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również zabawa „biegania na czas ze związanymi nogami”. W tym przypadku wygrała para: Kamila Łyszczarz – Gosia Trybuła zaraz za nimi byli Bartek Nowobilski – Kamil Nowobilski a jako trzeci a zarazem najmłodsi byli Emilia Górecka – Sebastian Chmiel, dużo zabawy i radości przyniosło również przeciąganie liny.
Na zakończenie imprezy wystąpił zespół DobreYes. 

Wyniki rozgrywek:
  • I miejsce – Podhalański Podokręg Piłki Nożnej 
  • II miejsce – ZEW Niedzica SA 
  • III miejsce – Straż Graniczna Zakopane
  • IV miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu 
  • V miejsce – drużyna „OGRY”
Autor: Dorota Wasielak
Zdjęcia: Arch. UG Łapsze Niżne
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij