Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej ogłasza nabory na zajęcia

Fot. 2015.08.28 13:41 / news / czytano 2528 / opinie 0

WOK w Ochotnicy Dolnej ogłasza nabory do Ogniska Muzycznego, Orkiestry Dętej, Kółka Plastycznego, Grupy Muzyczno – Teatralnej, Drużyny STARSCHEER Ochotnica Dolna, Zespołu regionalnego oraz kursu tańca towarzyskiego.

Ognisko Muzyczne - Pierwsze spotkanie rodziców i dzieci, na którym można się jeszcze dopisać w dniu 11.09. - piątek o godzinie 18.00 w WOK - u. Uczniowie z poprzedniego roku też muszą być na spotkaniu organizacyjnym.
 
Orkiestra Dęta - Przygotowaniem muzycznym do gry w orkiestrze dętej jest ognisko muzyczne. Spotkanie organizacyjne w dniu 11.09. o godz. 18.00 w WOK -u.
 
Kółko Plastyczne - Bardzo chcemy utworzyć grupę dziecięcą , młodzieżową i grupę osób starszych. Czekamy na chętnych. Warsztaty są bardzo ciekawe, na których można się nauczyć wielu technik malarstwa i zdobienia m. in: batik, decoupage, filcowanie, origami, kwiaty i dekoracje z bibuły, ozdoby i dekoracje świąteczne, malowanie na szkle, płótnie, drewnie, lepienie z gliny, masy solnej ...itp.
 
Grupa Muzyczno – Teatralna - Zapraszamy młodzież i dorosłych. W najbliższym czasie będziemy przygotowywać: montaż Słowno – muzyczny oraz Koncert pieśni patriotycznych z okazji święta Odzyskania Niepodległości, „Gość Oczekiwany” oraz Jasełka Bożonarodzeniowe.

Drużyna STARSCHEER Ochotnica Dolna - ogłasza nabór chłopaków i dziewczyn od 4 lat. Spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci 03 września o godz.18.00 w WOK - u.
 
Zespół regionalny - Nauka tańca i muzyki góralskiej na skrzypcach i basach góralskich, Aerobiku.
 
Kurs tańca towarzyskiego - Kurs rozpocznie się wtedy, kiedy będzie chętnych przynajmniej 10 par.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij