Amatorska liga siatkówki w Szczawnicy - finał

Fot. 2013.02.12 00:00 / news / czytano 3777 / opinie 0

Amatorzy zrzeszeni w drużyny, będący mieszkańcami Miasta i Gminy Szczawnica lub mieszkańcami gmin pienińskich, grali w sobotę 9 lutego finał amatorskiej ligi w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy.

Pierwsza cześć rozgrywek zaczęła się w listopadzie ubiegłego roku i skończyła się przed świętami Bożego Narodzenia. Druga trwała od 4 stycznia do minionej soboty. Dziesięć drużyn rozegrało między sobą w sumie dziewięćdziesiąt meczy. Ostatni mecz zadecydował o czterech pierwszych miejscach w tabeli, zagrały w nim drużyny Pieniny oraz Red Team. Ta pierwsza przegrała 1:2 w rezultacie plasująć się na czwartym miejscu natomiast Red Team zajął drugie miejsce na podium. Pierwsze miejsce przypadło zespołowi "tylko dla dorosłych" - Drink Team w składzie: Janusz Mężyk, Bartosz Mężyk, Piotr Hrydziuszko, Artur Kaliciecki, Klaudiusz Sobkowicz, Izabela Sobkowicz, Krzysztof Pluta, Szymon Wójcikiewicz, Bartosz Węglarz, Marcin Węglarz.

Niespodzianką w turnieju była drużyna Stawros z Tylmanowej, która swoją dobrą grą wywalczyła trzecie miejsce. Także z tej drużyny został wyłoniony najlepszy zawodnik dziewięćdziesięciu meczy Konrad Ligas. Tytuł najlepszej zawodniczki otrzymała Izabela Bąk z drużyny Pieniny. Finałową grę oglądał burmistrz Miasta Szczawnica Grzegorz Niezgoda, który na końcu pogratulował i wręczył uczestnikom dyplomy, medale oraz puchary.

 

Końcowe wyniki rywalizacji amatorskiej ligi siatkówki w Szczawnicy:


1. Drink Team
2. Red Team
3. Stawros Tylmanowa
4. Pieniny
5. Sami Swoi
6. PKS Juhasy
7. Last Time Team
8. Złote Krążki
9. Dwa żywioły
10. Bociany Team

Autor: Małgorzata Cebula / oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij