Festival Elsy Jacobs: Katarzyna Niewiadoma wygrywa w Luksemburgu

Fot. www.facebook.com/Katarzyna-Niewiadoma 2016.05.01 23:07 / news / czytano 3904 / opinie 0

Katarzyna Niewiadoma z grupy Rabobank-Liv wygrała ostatni etap trzydniowego wyścigu w Luksemburgu i dzięki temu triumfowała w klasyfikacji generalnej.

Katarzyna Niewiadoma na dzisiejszym 111 km etapie zaatakowała samotnie już na 36 kilometrze przed metą i udało się dojechać do mety. Nasza najlepsza zawodniczka odjechała od 11-osobowej grupy liderek. Polka wypracowała przewagę sięgającą 50 sekund. Dzięki zwycięstwu udało się jej wygrać w klasyfikacji generalnej trzydniowego wyścigu.

- Nie mogłam dziś prosić o więcej! Zwyciężyłam po indywidualnej ucieczce. Wspaniale jest dzielić podium z Anną van der Breggen i szczęście z moją drużyną. Dziękuję! - napisała na swoim profilu facebookowym ochotniczanka.

Źródło: ig24.pl
Zdjęcia: www.facebook.com/Katarzyna-Niewiadoma
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij