Kasia Niewiadoma wygrywa Mistrzostwa Polski

Fot. Arch. FB Kasi Niewiadomej 2016.06.23 15:36 / news / czytano 3581 / opinie 0

Pochodząca z Ochotnicy Górnej kolarka Kasia Niewiadoma (Rabobank Liv) 28 kilometrową trasę w Świdnicy pokonała w niecałe 38 minut i została mistrzynią Polski elity kobiet w wyścigu jazdy indywidualnej na czas.

Przed rokiem musiała uznać wyższość Eugenii Bujak. Wczoraj Katarzyna Niewiadoma nie miała sobie równych i zdobyła pierwszą biało-czerwoną koszulkę mistrzyni Polski w zmaganiach elity. 21-latka z Ochotnicy wywalczyła złoto w jeździe indywidualnej na czas i na podium stanęła przed Katarzyną Pawłowską (Boels Dolmans) i Małgorzatą Jasińską (Ale Cipollini).

26-kilometrowa trasa, z którą mierzyły się zawodniczki składała się z dwóch rund, na których największymi przeszkodami były wiatr i kiepska nawierzchnia.

Teraz przed Kasią etapowy kolarski wyścig kobiet organizowany we Włoszech - Giro Rosa oraz igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!
Autor: Oprac. red.
Źródło: rowery.org
Zdjęcia: Arch. FB Kasi Niewiadomej
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij