Krzysztof Majerczak w Tokio na miejscu 15

Fot. 2021.07.31 06:43 / news / czytano 460 / opinie 0

Szczawniczanin Krzysztof Majerczak, który awansował do piątkowego półfinału Igrzysk Olimpijskich w Tokio ostatecznie zajął 15. miejsce.

Podczas swojego debiutu w Igrzyskach Olimpijskich w TOKIO Krzysztof Majerczak zajął 15. miejsce. Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku.

- Każdy sportowiec stawia sobie wysoko poprzeczkę i mierzy w najwyższe cele. Wierzymy że zdobyte przez Krzysztofa doświadczenie podczas tego startu zaowocuje kolejnymi sukcesami Krzyśka na najważniejszych zawodach. A do Paryża zostało już tylko 3 lata. KRZYSIEK GRATULACJE! Spełniłeś jedno ze swoich marzeń a kolejne czekają na spełnienie - czytamy na stronie  klubu KS Pieniny.

Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij