Mini Biegi w Szczawnicy - czas na nową przygodę! Zapowiedź

Fot. 2019.04.23 19:16 / news / czytano 1483 / opinie 0

28 kwietnia 2019 roku po raz pierwszy zaprosimy dzieci i młodzież do udziału w Mini Biegach w Szczawnicy, wydarzeniu przygotowanym specjalnie dla nich. Biegi zostaną rozegrane w ramach festiwalu Biegi w Szczawnicy. 


Od siedmiu lat, w ostatni kwietniowy weekend, w Szczawnicy spotykają się biegacze górscy z całej Polski. W 2019 roku do wspólnego biegania zaprosimy również dzieci i młodzież. Chcemy, żeby aktywność sportowa kojarzyła się im z zabawą i świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. 

Trasy i dystanse biegów zostaną przygotowane stosownie do wieku i możliwości młodych zawodników. Najmłodsze dzieci zaprosimy do biegowej zabawy, w której najważniejsza będzie frajda i wspaniałe sportowe emocje. Starsze dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w sportowej rywalizacji.

Zapisy na Mini Biegi w Szczawnicy rozpoczniemy 18 lutego 2019 roku, o godzinie 20:00. Dla chętnych dzieci przygotowaliśmy 300 pakietów startowych. Zapisy potrwają do 7 kwietnia 2019 lub do wyczerpania limitu miejsc. 

Całość zebranych opłat startowych przekazana zostanie na Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczawnicy. Celem organizacji jest działanie na rzecz wyrównywania szans osób z upośledzeniem umysłowym, tworzenie warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenie ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym oraz wspieranie ich rodzin.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdują się na stronie: www.mini.biegiwszczawnicy.pl 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij