Na sportowo w Zespole Placówek Oświatowych

Fot. Arch. szkoły 2013.06.04 07:56 / news / czytano 2469 / opinie 0

W konkurencjach przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego brali udział przedstawiciele wszystkich klas gimnazjum, którym kibicowali koleżanki i koledzy wraz z nauczycielami.

Młodzież z Zespołu Placówek Oświatowych z Łapsz Niżnych  walczyła  z zapałem o Puchar Przechodni dla „najbardziej usportowionej klasy”. Dzień Dziecka na sportowo to cykliczna impreza, w której zawodnicy z poszczególnych klas walczą w konkurencjach i grach zespołowych o największą liczbę punktów. Deszczowa pogoda nie zepsuła dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.

Pośród konkurencji do której każda z klas wystawiała swojego żeńskiego i męskiego przedstawiciela znalazły się; skok w dal z miejsca, skoki na skakance przez 30 sekund, rzut ringiem na palik, rzuty woreczkami do celu, bieg na 60 metrów na sali  i przeciąganie liny. Z gier zespołowych; piłka nożna dla chłopców i piłka siatkowa dla dziewcząt.

Wśród śmiechu, dopingu i okrzyków, po podsumowaniu punktów tegorocznym zdobywcą pucharu jest klasa III a z 86 punktami. Kolejne miejsca zdobyli:

2. II b - 83 pkt.
3. III b - 76 pkt.
4. II a - 71 pkt.
5. I b - 69 pkt.
6. III c - 63 pkt.
7. I c - 55 pkt
8. I a - 52 pkt.
9. II c - 45 pkt.
Autor: Agnieszka Subik / Oprac.red.
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij