Powiatowe Zawody Pływackie - są wysokie miejsca naszych reprezentantów

Fot. Arch. Organizatora 2015.12.16 12:03 / news / czytano 2981 / opinie 0

14. grudnia w Powiatowych Zawodach Pływackich w Nowym Targu wzięły udział reprezentacje szkół z Pienin i Gorców. Nasi reprezentanci wrócili z medalami.

W konkurencja stylem grzbietowym na 50 metrów 1 miejsce wywalczyła Dyda Gabriela ze Szkoły Podstawowej w Krościenku n.D. Na podium na miejscu trzecim stylem dowolnym na 50 metrów znalazła się również Gabryś› Patrycja z krościeńskiej podstawówki.

Uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 ze Szczawnicy Kołek-Pawlitza Jan zdobył 1 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym. W stylu dowolnym na 50 metrów drugie miejsce wywalczył reprezentant Szkoły Podstawowej z Ochotnicy Dolnej Gołdyn Mateusz.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Krościenku n.D wywalczyły drużynowo w konkurencji 8 x 50m stylem dowolnym zaszczytne trzecie miejsce.  Skład drużyny: Dyda Gabriela, Dyda Magdalena, Musiał Justyna, Dyda Agnieszka, Gabryś› Patrycja, Kowalska Olga, Stoł‚owska Olga, Dula Alicja.

Gimnazjaliści również wrócili z medalami. Julia Musiał (Publiczne Gimnazjum w Krościenku) stanęła na trzecim miejscu podium w konkurencji stylem grzbietowym na 50 metrów. W stylu dowolnym na 50 metrów drugie miejsce zajęła Niezgoda Marta (Gim. VI MCE Kroś›cienko), trzecie przypadło reprezentantce Gimnazjum w Ochotnicy Dolnej - Annie Chrobak.

Chłopcy z Publicznego Gimnazjum  Krościenku zdobyli 1 i 2 miejsce stylem grzbietowym na 50 metrów - Koper Alan oraz Koterba Mateusz. Kalata Michał ze szczawnickiego gimnazjum w stylu dowolnym na 50 metrów okazał się być bezkonkurencyjny i stanął na najwyższym podium. Drużynowo Gimnazjaliści z Publicznego Gimnazjum w Kroś›cienku - Koper Alan, Stachowczyk Radosł‚aw, Trybał‚ Piotr, Trzę™sał‚a Kacper, Kozik Adam, Koł‚ek Bł‚ażej, Koterba Mateusz, Gł‚uc Arkadiusz zdobyli drugie miejsce stylem dowolnym 8x50 m.

W konkurencji szkół średnich na 1 miejscu znalazł się Zazią…bł‚o Jarosł‚aw z  LO Kroś›cienko stylem grzbietowym na 50 m. Reprezentanci krościeńskiego LO zdobyli także srebrny medal w konkurencji 8x50 stylem dowolnym.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij