Ruszają zapisy na Biegi w Szczawnicy 2020

Fot. 2019.10.28 20:44 / news / czytano 1202 / opinie 0

5. listopada 2019 roku wystartuje rejestracja na ósmą edycję Biegów w Szczawnicy. Tym razem spotkamy się w weekend 24-26 kwietnia 2020. 

25 kwietnia 2020 roku Szczawnica zamieni się w biegowe miasteczko z prawdziwego zdarzenia. W ósmej edycji wydarzenia zawodnicy wystartują na 5 dystansach od 11 do 97 km. Biegi w Szczawnicy rozrastają się i rozwijają z roku na rok. Siedem lat temu na metę nad Grajcarkiem dobiegło nieco ponad dwieście osób, a w ostatniej edycji było ich już o 1700 więcej. To wspaniałe uczucie witać na mecie tak wielu szczęśliwych i dumnych z siebie biegaczy i biegaczek. Niezmiennie, biegowa piątka przybita na finiszu jest niczym pocisk pozytywnej energii. W formule kolejnej edycji nie będzie znaczących zmian, spokojny rozwój i zachowanie wspaniałej biegowej atmosfery to najważniejsze elementy tego wydarzenia.

– To już zupełnie inna impreza niż siedem lat temu, zarówno pod względem realizacji, jak i liczby startujących zawodników. Pierwsza edycja oferowała dwa biegi, teraz jest ich aż pięć plus Mini Biegi w Szczawnicy, w których biegają nasi najmłodsi uczestnicy. Każdy, kto chce spróbować swoich sił w górach, znajdzie tu dystans dopasowany do swoich aktualnych możliwości i potrzeb – mówią organizatorzy i dodają: Niesamowicie cieszy nas to, że tak wiele osób chce tu wracać i przyjeżdżać do nas każdego roku, z przyjaciółmi i rodzinami. Super jest również to, że coraz więcej osób odwiedza Szczawnicę i nasze biegowe trasy w ciągu całego roku. Hasło „Tu zaczyna się przygoda!” nabrało dzięki temu zdecydowanie szerszego znaczenia.

Czas na zapisy!
Zapisy na Biegi w Szczawnicy rozpoczną się 5. listopada (wtorek) o godzinie 20:00. Tradycyjnie rozpoczniemy od zapisów na najdłuższą trasę „Niepokorny Mnich” - 97 km. Zapisy na pozostałe dystanse będą odbywały się w kolejne wtorki o godzinie 20:00. Szczegółowy harmonogram zapisów i informacje można znaleźć na stronie: http://biegiwszczawnicy.pl/pl/regulamin-biegow/.

Zapraszamy również do śledzenia aktualności na stronie na Facebooku (www.facebook.com/BiegiwSzczawnicy).

Więcej informacji o Biegach w Szczawnicy: www.biegiwszczawnicy.pl
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij