Za osiągnięcia sportowe list pochwalny od Kapituły Honorowej Gminy Ochotnica Dolna

2015.10.23 13:32 / news / czytano 2103 / opinie 0

Na wniosek Wójta Gminy Ochotnica Dolna Stanisława Jurkowskiego Ewelina Sikora i Tomasz Jagieła otrzymali list pochwalny za osiągnięcia sportowe promujące Gminę Ochotnica Dolna.

 Kapituła Honorowa Gminy Ochotnica Dolna pozytywnie zaopiniowała przedmiotowy wniosek przedstawiony przez włodarza gminy.
 
Eweliny Sikora za osiągnięcia w kolarstwie szosowym na arenie krajowej poprzez liczne starty w Pucharze Polski, a w szczególności za zdobycie tytułu Mistrza Polski w Jeleniej Górze we wrześniu 2015 r. Startowała ona również w drużynowych Mistrzostwach Polski w jeździe parami, gdzie wywalczyła IV miejsce.

Tomasz Jagieła za osiągnięcia w kulturystyce, a w szczególności za zajęcie: I miejsca w V Mistrzostwach Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness w kat. Kulturystyka Juniorów do 21 lat; III miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce, V miejsca w IV Mistrzostwach Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness.

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij