Zaległa kolejka A-klasy

Fot. Wojciech Niezgoda 2014.05.23 21:00 / news / czytano 3461 / opinie 0

Lubań Tylmanowa pokonał na wyjeździe Granit Czarna Góra, Jarmuta Szczawnica remisuje w Rabce.

Oczy kibiców Podhala skierowane były na Rabkę gdzie rozgrywany był mecz na szczycie i rodzinnej rozgrywki. Darlewski Ryszard podejmował Darlewskiego juniora. Ojciec kierował zespołem z ławki, syn bezpośrednio z boiska. Mecz zakończył się remisem 1:1.
 
- Ciekawe widowisko, stojące na dobrym poziomie – mówi Ryszard senior Darlewski. – Pierwsza połowa to walka na całej długości i szerokości boiska, bez odpuszczania. Po zmianie stron Rabka osiągnęła przewagę. Pierwszą groźną sytuację goście przeprowadzili dopiero w 79 minucie. Myśmy takich mieli bez liku. Dlatego pozostał niedosyt, bo byliśmy lepsi. Jak się nie da wygrać, to… Chociaż w 90 minucie mieliśmy szczęście, bo syn trafił z wolnego w poprzeczkę.
 
W Tylmanowej sześć goli. I tutaj walczono, odcina się ten mecz od piknikowego scenariusza. Gospodarze prowadzili już 4:0, ale w końcówce goście strzelili dwa gole i uratowali twarz.

Dodajmy, iż to pierwsze punkty stracone przez Wierchy wiosną. Jarmuta zaliczyła trzy remisy. A, że nie było zlituj się, niech świadczy ilość żółtych kartoników – dziewięć.
 
Wyniki
Wierchy Rabka – Jarmuta Szczawnica 1:1 (1:1)
Babia Góra Lipnica Wielka – Przełęcz Łopuszna 7:2 (2:1)
Wiatr Ludźmierz – Orawa Jabłonka 1:1 (1:1)
Bystry Nowe Bystre – Dunajec Ostrowsko 1:1 (1:1)
Lubań Tylmanowa – Granit Czarna Góra 4:2 (2:0)
Zawrat Bukowina Tatrzańska – Jordan Jordanów 1:0 (1:0)
Źródło: sportowepodhale.pl
Zdjęcia: Wojciech Niezgoda
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij